מדבקות לעסקים

מדבקות לבתי עסק הנן דרך מצוינת להעביר מסר שיווקי במגוון דרכים וצורות. יתרונן של המדבקות הוא הגמישות הגדולה בצורת העיצוב ובמיקום בו ניתן למקם אותן. לבתי עסק רבים ישנם שטחים “מתים” מבחינה שיווקית אותם ניתן לנצל בשביל להעביר מסר פרסומי – למשל – חלונות, קירות פנימיים ואפילו כלי הרכב. פרסום בעזרת מדבקות הנו פתרון יצירתי הנותן מענה ידידותי ובר החלפה לבתי עסק המבקשים להשתמש בשטחים הללו לפרסום.

ניאו-רם שלטים מספקים מגוון אפשרויות לשימוש במדבקות לבתי עסק. במאמר זה נסקור כמה מהמאפיינים המרכזיים של המדבקות אותם אנו מספקים.

אטימות

למדבקות אותן ניתן להזמין אצלנו ישנה רמת אטימות משתנה לפי צרכי העסק שלך. ישנן מדבקות אטומות לחלוטין וישנן מדבקות שקופות למחצה, המעבירות אור. המדבקות עשויות מ PVC ומאפשרות שימוש גם לצרכי הצללה – חלקית או מלאה, תלוי ברמת האטימות.

דוגמא למדבקות עם רמת אטימות חלקית הנן מדבקות רשת. אלו מדבקות העשויות מחומר “מחורר” הנראות מבחוץ כהדפסה לכל דבר אולם מבפנים נראות כמשטח אטום למחצה ולמעשה מאפשרות הצללה חלקית. המדבקות הללו מתאימות במיוחד לחלונות ראווה או לחלונות רכב.

דוגמא נוספת הנן מדבקות עם אפקט התזת חול. אלו מדבקות המיועדות במיוחד לעסקים כגון מרפאות או משרדי עריכת דין. המדבקות הללו מכסות את חלון הראווה או את חלקו ולא מאפשרות לעובר מבחוץ לראות את מה שקורה מבפנים – אולם הן מעבירות את האור פנימה ויוצרות אפקט של יוקרה.

מדבקות ברמת אטימות משתנה משמשות גם לשילוב על שלטים. ניתן להשתמש במדבקות מעבירות אור על שלטים מוארים ובמדבקות אטומות על שלטי פח או אלומיניום.

הדפסה

שיטת ההדפסה הדיגיטלית מאפשרת למעשה להדפיס כל תמונה או מלל על המדבקות ובכך לא מגבילה את סוג המסר השיווקי שהעסק מבקש להעביר באמצעותן. ניתן להשתמש במדבקות מודפסות על חלונות ראווה, קירות או אפילו על שלטים מוארים. יתרונן של המדבקות הנו בקלות ההורדה שלהן כאשר רוצים להחליף את המסר השיווקי, למשל החלפת מידע על מבצעים עונתיים.

צורת המדבקות הנה מלבנית ומכיוון שניתן לשים מדבקה לצד מדבקה, למעשה אין הגבלה בסופו של דבר לגודל כיסוי השטח המבוקש. מדבקות קיר המכסות פני שטח גדולים הפכו להיות פופולאריות בשנים האחרונות במסעדות ובבתי קפה ואפילו בבתים פרטיים.

בניגוד למדבקות מודפסות, מדבקות בחיתוך הנן מדבקות בצבע אחיד, ללא אפשרות להדפיס מלל או תמונה. המדבקות הללו עמידות יותר לשמש ומשמשות גם להצללה מלאה. ניתן לשלב בין שני סוגי המדבקות – בהדפסה או בחיתוך וכך לקבל את האפקט הרצוי וגם את העמידות לשמש.

מדבקות לרכבים

התמחות נוספת של ניאו-רם שלטים הנה הכנת מדבקות לכלי רכב. בצורה זו רכב החברה הופך להיות שלט פרסום ממונע לכל דבר וכך מעביר את המסר השיווקי לכל מקום אליו מגיע.
עיטוף הרכב על ידי מדבקה נעשה ראשית על ידי הכנסת מידות הרכב המדויקות לקובץ המחשב המכין את המדבקה להדפסה. המחשב יידע לזהות היכן נמצאים חלונות הרכב ולקבוע כי באזורים אלו המדבקה שתודפס תהיה מדבקת רשת אטומה חלקית. בצורה זו, כמעט כל שטח הרכב כולל רוב החלונות מכוסה במסר הפרסומי.

עיצוב והכנת מדבקות לעסקים דורשים יד מיומנת ומנוסה. כמקצוענים מובילים בתחום השילוט לעסקים, לניאו-רם שלטים  יש ניסיון, ידע וטכנולוגיה להתאמת המדבקות בדיוק לצרכים השיווקיים של העסק שלך.

אודות ניאו-רם

ניאו-רם הינה מהחברות הבולטות והותיקות בארץ בתחום השילוט והפרסום. החברה נוסדה ב- 1969 ומשרתת נאמנה לקוחות גדולים ורבים.

Share on facebook
ניאו-רם פייסבוק
Share on email
ניאו-רם אימייל
Share on whatsapp
ניאו-רם ווטסאפ

צרו קשר

ניאו- רם בע”מ
תעשיית שלטים וסוככים

טלפון: 04-8210808
פקס: 04-8212713
נייד: 050-3736999 (משה)

אימייל:

 neoram@zahav.net.il

פוסטים אחרונים

מדבקות לעסקים

מדבקות לבתי עסק הנן דרך מצוינת להעביר מסר שיווקי במגוון דרכים וצורות. יתרונן של המדבקות הוא הגמישות הגדולה בצורת העיצוב ובמיקום בו ניתן למקם אותן.

קרא עוד ...