עיצוב המסר השיווקי בשלטים לעסקים

במאמר זה אנו- אנשי המקצוע של ניאו-רם, מבקשים להאיר נושא נוסף בתחום השילוט לבתי עסק – עיצוב המסר השיווקי בשלט.
לעיתים בעלי עסקים נוטים לשכוח כי השלט המוצב בחזית העסק אינו רק הכרזה על קיומו של העסק, אלא גם הזדמנות לשדר מסר שיווקי המותאם לצרכיהם.
מהו המסר השיווקי? מדובר בפנייה גלויה או סמויה לקהל הלקוחות אשר טמונה בה הנעה לפעולה – כלומר, גירוי הלקוח הפוטנציאלי להתעניין ולהיכנס.

כפי שכתבנו במאמרים קודמים, שילוט המכריז על קיומכם בצורה ברורה ומושכלת הוא הבסיס בהקמת חזית שיווקית נכונה בפתח העסק. אולם אנו, בניאו-רם שלטים וסוככים מציעים לכם לקחת את החשיבה על עיצוב השלט לעסק שלכם צעד אחד קדימה. אנו מציעים לכם לחשוב, כיצד תוכלו לגרום לקהל הלקוחות הפוטנציאלים העוברים ליד העסק להתעניין יותר במה שיש לכם להציע?

הימנעו מעודף מלל

בעלי עסקים לעיתים מבקשים להעמיס על השלט בחזית מלל רב, בשביל להצליח לדחוס בתוכו כמה שיותר מסרים רלבנטיים ללקוחות שלהם. גם בתחום זה הפתגם “תפסת מרובה- לא תפסת” רלבנטי ביותר.
יש לכם מה לומר ללקוחות? אל תדחסו את הכול בשלט אחד. היו ממוקדים, הציגו את העסק בצורה ברורה ומוארת וחשבו כיצד להעביר את המסר שלכם בעיצוב נעים שמרגיש נכון, ולא מרתיע את העין.

שילוב מספר סוגי שילוט

במידה ובחרתם בעיצוב שלט מסוים בחזית העסק, אנו מציעים לכם לשקול לשלב מספר סוגי שילוט להשלמת המסר השיווקי. למשל, שילוב של שלט בחזית ומדבקות בחלון הראווה. שימוש מושכל במדבקות יאפשר לכם לשלב מסר שיווקי מתחלף, למשל – הכרזה על מבצעים עונתיים, מיקוד בסחורה מסוימת, פניה בנושא אופנה רלבנטית. זכרו כי כיום מדבקות לא חייבות להיות רק אותיות צבעוניות אלא כרזות מודפסות ברמה גבוהה המכסות את החלקים הנכונים בחלון הראווה, כך שכל עובר אורח יוכל להבחין בתוכן שלהן.

שימוש באמצעים ויזואליים

תמונות מושכות את העין, כמו גם אפקטים ויזואליים כמו תאורה ותלת מימד – כל עוד הם נעשים ביד מקצועית ומנוסה. נסו לא להסתפק באותיות בלבד אלא לשלב אמצעים ויזואליים רלבנטיים לתחום שלכם.

שימוש בהומור

דמיינו אתכם עוברים ליד בית עסק ועוצרים ליד השילוט שהוצב בחזית – לא רק בגלל העניין שהוא עורר בכם, אלא כי הוא גרם לכם לחייך. שימוש בהומור, כל עוד הוא נעשה בצורה עדינה ומושכת, הנו דרך נהדרת למשוך את תשומת לב הלקוחות ו”לחבב” את העסק שלכם עוד לפני שנכנסו פנימה. חשבו האם מתאים לעסק שלכם לפנות ללקוחות עם חיוך. סביר להניח שתצאו מכך נשכרים.

לסיכום, אנו בניאו-רם שלטים וסוככים מאמינים כי שלטים לעסקים יכולים להביא אליכם יותר לקוחות ממה שחשבתם. נשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון והמקצועיות שלנו לעיצוב השילוט הנכון עבור העסק שלכם.

אודות ניאו-רם

ניאו-רם הינה מהחברות הבולטות והותיקות בארץ בתחום השילוט והפרסום. החברה נוסדה ב- 1969 ומשרתת נאמנה לקוחות גדולים ורבים.

Share on facebook
ניאו-רם פייסבוק
Share on email
ניאו-רם אימייל
Share on whatsapp
ניאו-רם ווטסאפ

צרו קשר

ניאו- רם בע”מ
תעשיית שלטים וסוככים

טלפון: 04-8210808
פקס: 04-8212713
נייד: 050-3736999 (משה)

אימייל:

 neoram@zahav.net.il

פוסטים אחרונים