שילוט לעסקים – לבטא את הייחודיות שלך בשילוט העסק שלך

כל עסק מבקש להתבלט בסביבה תחרותית וליצור יתרון מול מתחריו. איזה עסק לא ירצה להראות יותר נוכחות, יותר בולטות ויותר אמינות בעיני הלקוחות שלו? בחשיבה על שיווק ופרסום, לא כולם מודעים לתובנה כי הבסיס לנראות העסק הוא בחירת ועיצוב השילוט הנכון. כיצד יוצרים את הייחוד הזה בתחום השילוט לעסקים? איך מצליחים ליצור את השילוב הוויזואלי הנכון שימשוך את עין הלקוח אל העסק שלך?

מניסיון רב השנים שלנו, אצלנו בניאו-רם סוככים ושלטים לעסקים יודעים כי לכל עסק ישנו את האופי המיוחד המבדל אותו מול מתחרים ועסקים אחרים. החוכמה בתחום השילוט היא לזהות את הייחוד הזה ולתת לו את הביטוי הנכון בשלט, אשר בסופו של דבר יהיה הפנים והזהות של העסק שלך.

במידה ולעסק שלך יש כבר לוגו או עיצוב שיווקי, סביר להניח שנתחיל בו כבסיס לעיצוב השילוט.
אנו תמיד נהיה קשובים לטעם האישי ולחזון  הוויזואלי שלך אך לעיתים נמליץ לשים את הנטיות האישיות בצד ולהתמקד בהיבטים המקצועיים של תחום השילוט.
בהתחשב במיקום העסק, בתחום העיסוק וברמת ההשקעה הכספית הנדרשת, נבקש לבנות את השילוט המתאים ביותר עבורך.

אחד מהאתגרים האהובים עלינו ביותר הינו יצירת שילוט מיוחד ושונה עבור עסקים המבקשים לבלוט מול הלקוחות בדרך יצירתית ככל האפשר. פרויקטים מיוחדים כאלו דורשים עין מקצועית וניסיון רב שנים בתכנון וביצוע בתחום השילוט לעסקים.
דוגמה לפרויקט מסוג זה הינה שלט בצורת פחית שתייה ענקית אותו ביצענו עבור חברת שתייה בינלאומית גדולה. השלט עשוי מאלומיניום, מורכב על קונסטרוקציה מיוחדת ומדמה בצורה מדויקת את פחית השתייה המוכרת לקהל הרחב. דוגמא זו מציגה אלמנט ויזואלי שלא ניתן להתעלם ממנו וזהו בדיוק האפקט שבעל העסק ביקש להשיג.

דוגמא נוספת הנה שלט פרסום גדול המסתובב על גבי עמוד. באזור בו מוקם, השלט נישא לגובה רב ומקבל נראות משמעותית על ידי קהל הלקוחות העובר באזור הסמוך ובאזור המרוחק יותר מבית העסק. זאת ועוד, בשלט שילבנו תאורה בצבעים חיים המבוססת על לוגו המותגים אותם העסק משווק. השילוב הזה בין גובה, סיבוב ותאורה יצר אפקט שלא משאיר אף עובר אורח אדיש. כמו כן, לקוחות המגיעים לאזור בית העסק ולא יודעים את מיקומו המדויק מזהים בקלות את המיקום בגלל הנראות הבולטת שיוצר שלט מסוג זה.

העסק שלכם הוא מיוחד, ואנחנו רוצים שהלקוחות שלכם יידעו על כך. יש לנו ניסיון רב בעיצוב שלטים לכל סוגי העסקים ובניית שלטים מושכים ומיוחדים אשר לא משאירים את הצופים בהם אדישים.

הבחירה בניאו-רם לעיצוב ובנית השילוט שיבטא את הייחודיות שלכם, הנה טבעית לחלוטין.

אודות ניאו-רם

ניאו-רם הינה מהחברות הבולטות והותיקות בארץ בתחום השילוט והפרסום. החברה נוסדה ב- 1969 ומשרתת נאמנה לקוחות גדולים ורבים.

Share on facebook
ניאו-רם פייסבוק
Share on email
ניאו-רם אימייל
Share on whatsapp
ניאו-רם ווטסאפ

צרו קשר

ניאו- רם בע”מ
תעשיית שלטים וסוככים

טלפון: 04-8210808
פקס: 04-8212713
נייד: 050-3736999 (משה)

אימייל:

 neoram@zahav.net.il

פוסטים אחרונים

מדבקות לעסקים

מדבקות לבתי עסק הנן דרך מצוינת להעביר מסר שיווקי במגוון דרכים וצורות. יתרונן של המדבקות הוא הגמישות הגדולה בצורת העיצוב ובמיקום בו ניתן למקם אותן.

קרא עוד ...