מאיר עיניים – מדוע כדאי לבחור שילוט מואר לבית העסק

כל בעל עסק שואף ליצור נראות ובולטות גבוהות ככל האפשר עבור העסק שלו. אנו בניאו-רם- תעשיית שלטים וסוככים יודעים כיצד ליצור את השילוט הנכון והבולט ביותר עבור העסק שלך. שילוט מואר הנו אחד האלמנטים הבסיסיים המושכים את תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאליים שלך.

שילוט מואר לעסק מעניק בראש ובראשונה בולטות. תאורה מושכת תשומת לב – אמנם האפקט חזק יותר בשעות החשיכה אבל אם מעוצב נכון ועל ידי אנשי מקצוע – עובד יפה גם בשעות האור. יש לזכור כי שלט מואר בולט גם בתנאי מזג אויר חורפיים כגון גשם וערפל.  בהקמה מקצועית ועל ידי חברת שילוט בעל ניסיון וידע בתחום, שלט מואר לעסק ייצור גירוי ויזואלי משמעותי לעומת שילוט צנוע יותר.

בחירת תצורת השילוט המואר לעסק שלך אינה עניין של מה בכך. בפני אנשי המקצוע עומדות אפשרויות רבות ואנו בניאו-רם גאים במיוחד על הידע והניסיון אשר צברנו בתחום.

בניגוד לשנים עברו, שילוט מואר לעסק אינו מתמקד כיום בשלטי ניאון. אמנם שילוט ניאון עדיין נמצא בשימוש רחב בתחום, אולם כיום ניתן להציע פתרונות אחרים, יעילים וזולים יותר.
בשנים האחרונות התרחב השימוש בטכנולוגיית ה LED בתעשיית השילוט לעסקים. השימוש בטכנולוגיה זו הנו זול יותר מניאון, הגמישות גבוהה יותר והנורות עצמן צורכות פחות אנרגיה וידידותיות יותר לסביבה. השימוש ב LED  מרחיב גם את אפשרויות העיצוב מכיוון שכבלי ה LED הנם גמישים יותר מצינורות הניאון. מבחינת עוצמת התאורה והצבעוניות שלטים לעסק בהם נעשה שימוש בטכנולוגית LED  אינם נופלים משלטי ניאון. עם זאת חשוב לנו לציין כי השימוש בניאון לא עבר מן העולם. לדוגמא, במקרים מסוימים, נמליץ להשתמש בניאון בשביל להדגיש אלמנטים בשילוט לעסק או במקרים אחרים נבחן את האפשרות להשתמש בניאון כטכנולוגיה העדיפה להקמת השלט. הכול בתלות בצרכי ורצונות הלקוח.

אופציות נוספות לשילוט מואר בהן אנו מתמחים בניאו-רם, הנן שימוש בארגזי תאורה ואותיות מוארות.

ארגזי תאורה נבנים מפאנפלקס אשר הנו חומר גמיש, המגיע בגלילים ומאפשר בניית אלמנטים רחבים, בולטים וגדולים בעלות נמוכה מהפרספקס אשר היה בשימוש נרחב יותר בעבר. אפשרויות העיצוב שלטי ארגזי תאורה הנן רבות מאוד. ניתן לשלב אותיות תלת מימדיות, הדפסות מורכבות, עיצוב מורכב של לוגואים ואלמנטים גרפיים נוספים.

אותיות בודדות מוארות הנן אלמנטים קטנים יותר מארגזי תאורה והן יוצרות פעמים רבות תחושה של יוקרה וייחודיות בקרב קהל הלקוחות. האותיות נחתכות בדרך כלל מפרספקס בגלל גודלן הקטן יחסית לארגזי תאורה.

ישנן אופציות רבות נוספות לשילוט מואר, כגון תאורה אחורית לאלמנטים תלת מימדיים, שילובים בין טכנולוגיות שונות (למשל ארגזים מוארים בשילוב LED ) ועוד. החוכמה היא לא להאיר בלבד, אלא לעשות זאת בהתאם לצרכי הלקוח, צרכי העסק ומאפייני קהל הלקוחות. זוהי בדיוק הייחודיות וההתמחות של אנשי המקצוע של ניאו-רם, כפי שיעידו מאות לקוחות מרוצים איתם עבדנו. צור איתנו קשר, ונשמח להאיר את דרכם של הלקוחות היישר אל בית העסק שלך.

אודות ניאו-רם

ניאו-רם הינה מהחברות הבולטות והותיקות בארץ בתחום השילוט והפרסום. החברה נוסדה ב- 1969 ומשרתת נאמנה לקוחות גדולים ורבים.

Share on facebook
ניאו-רם פייסבוק
Share on email
ניאו-רם אימייל
Share on whatsapp
ניאו-רם ווטסאפ

צרו קשר

ניאו- רם בע”מ
תעשיית שלטים וסוככים

טלפון: 04-8210808
פקס: 04-8212713
נייד: 050-3736999 (משה)

אימייל:

 neoram@zahav.net.il

פוסטים אחרונים