כיצד לבחור את סוג השלט הנכון עבור העסק שלך

בחירת שילוט עבור בית העסק הנה החלטה חשובה במסגרת מיצוב העסק מול הלקוחות.  אופי השילוט צריך לבטא את אופיו של העסק ובמקביל להיות אטרקטיבי מספיק בשביל למשוך לקוחות חדשים.  בבחירת השילוט המוצלח ביותר עבור העסק, אנו ממליצים לקחת בחשבון מספר משתנים:

א.      סוג העסק

ב.      מיקום העסק

ג.       קהל היעד

ד.      חברת השילוט

סוג העסק

במידה רבה, הצורה והמראה של השילוט נקבעים על ידי סוג העסק. תחומי עיסוק שונים מבקשים להקרין מסרים שונים, ולשם כך ישתמשו בחומרים ובאמצעים שונים בבחירת השילוט.
למשל, סוכנות רכב תבקש לשדר מסר הממוקד ביוקרה. לעומתה, מרפאה וטרינרית תעביר מסר של מקצועיות, דאגה ובטחון לבעלי החיים. ייתכן ושני העסקים יבחרו חומרים שונים וצבעים שונים בשילוט המוצב בפתחם.
בשלט ניתן לשלב את לוגו החברה, או להסתפק באותיות בלבד. ניתן לשלב גם אלמנטים גרפיים כגון תמונות ובמיומנות מקצועית מספיק, להפוך את השלט ל”חי” ואף משעשע במידת הצורך. הכל תלוי במסר אותו העסק רוצה לשדר ובמקצועיות ומידת הניסיון של חברת השילוט לעבד את המסר הזה לחוויה ויזואלית אטרקטיבית.

קהל היעד

לפני שתבחרו את סוג השילוט המתאים לכם, חובה עליכם לבחון את קהל היעד המגיע אל העסק. מיהם האנשים אותם אתם רוצים למשוך פנימה? האם הם הולכי רגל? האם הם נוסעים ברכב?

במידה והשלט צריך למשוך הולכי רגל, שלט המותקן מעל הכניסה או על חלון הראווה יספיק. במידה ומדובר על נוסעים, יש לבחור בשילוט גדול וברור מספיק על מנת שהעוברים ברכב בקרבתו יוכלו להבחין בו, לקרוא אותו ולהתעניין בו.

עסק הפונה לקהל בשעות היום בלבד, ישקול להתקין שלט לא מואר על מנת לחסוך בעלויות. כמובן שעסק הפתוח גם בשעות החשיכה ימשוך אליו יותר עוברי אורח אם יבחר בשילוט מואר בעל נראות גבוהה. יש לשים לב כי שילוט מואר מתאים גם לעסקים שאינם פעילים בלילה, אולם רוצים לשמור על נוכחות בשעות החשיכה ולהזכיר ללקוחות פוטנציאליים על קיומם ומיקומם.

מיקום העסק

במידה והעסק שלכם ממוקם באזור מסחרי קטן בקרבת שכונת מגורים, גם השילוט שתבחרו יעוצב בהתאם. במידה רבה במקרה כזה מומלץ לשקול גם שימוש בסוככים או בשילוט מדבקות לחלון הראווה. מיקום במרכז קניות סגור (קניון) ידרוש שילוט מותאם למגבלות המקום אך בעל נוכחות ואטרקטיביות אשר ימשכו לקוחות. אם העסק ממקום באזור פתוח או אזור מסחרי גדול, השילוט ידרוש מרחב, נוכחות ובולטות מעל אלמנטים אחרים בסביבה.

חברת השילוט

פעמים רבות בחירת השילוט הנכון קמה או נופלת על בחירת חברת השילוט. בניית שלטים הינה עניין מקצועי הדורש הבנה של כל היבטי המקצוע וניסיון רב שנים. חברת שלטים טובה תדע ללוות אותך בתהליך בחירת המראה, המבנה והחומרים של השילוט לעסק שלך. בחירה בחברה הנכונה תבטיח לעסק שלך נוכחות בולטת, אטרקטיבית ועמידה למשך שנים.

אנו בניאורם שלטים רואים את תחום השילוט כשליחות למען העסק שלך. אצלנו, עיצוב, התאמה והתקנת שלטים וסוככים הם אומנות לכל דבר. אנו רואים את עצמנו כשותפים להצלחת הלקוחות שלנו ונשמח לשמוע כיצד נוכל לעזור גם לך לבחור את השילוט הנכון עבור העסק שלך.

אודות ניאו-רם

ניאו-רם הינה מהחברות הבולטות והותיקות בארץ בתחום השילוט והפרסום. החברה נוסדה ב- 1969 ומשרתת נאמנה לקוחות גדולים ורבים.

Share on facebook
ניאו-רם פייסבוק
Share on email
ניאו-רם אימייל
Share on whatsapp
ניאו-רם ווטסאפ

צרו קשר

ניאו- רם בע”מ
תעשיית שלטים וסוככים

טלפון: 04-8210808
פקס: 04-8212713
נייד: 050-3736999 (משה)

אימייל:

 neoram@zahav.net.il

פוסטים אחרונים